Poutní karta

Cesta ke slevám pro vás

V každém cykloprůvodci je umístěna poutní karta. Vyznačte na ni své jméno a příjmení. Větší skupina poutníků uvede jméno a příjmení vedoucího skupiny a počet osob ve skupině. Nevyplněnou poutní kartu je možné okopírovat, případně ji vytisknout z těchto stránek.

Do poutní karty si zapisujte zvolenou trasu, její délku a datum putování. V poutních místech požádejte o vyznačení památečního razítka. Takto vyplněná karta vás opravňuje k návštěvě zajímavých turistických míst na zvolené trase za snížené vstupné nebo slevě na komentované prohlídky. S její pomocí využijte i levnější ubytování v Hotelu Sázava a poutním Hotelu Křemešník. Pamatujte! Datum u památečního razítka v poutní kartě nesmí být starší 7 kalendářních dnů.

V samotném cíli požádejte o památeční razítko. Vaše vzpomínky na vámi vykonanou cyklopouť budou kompletní.

Bydlíte-li poblíž poutní trasy, navštivte nejbližší poutní místo. Požádejte o vyznačení razítka a datumu do karty a zvolte si svůj směr. Stanovte si ale cíl putování.

Stáhněte se poutní kartu (klikněte na obrázek níže)

Poutní karta ke stažení

Teď už jen vytisknout a vyrazit. Přejeme šťastnou cestu a pěkné výlety na Vysočině!

Poutní karta je součástí tištěného průvodce, kterého si můžete objednat přes odkaz níže. Zakoupením cykloplánovače podpoříte další chystané projekty NF Poutní cesty.

Objednejte si tištěného cykloprůvodce

Posíláme poštou do počtu 10 ks.